2 pokoje po remoncie do własnej aranżacji
Mysłowice Pokaż na mapie ›
Dodane: Poniedziałek, 13 Kwiecień, 2026 17:01
219 900 zł
5787 zł/m2
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Mieszkania / Sprzedaż
- Powierzchnia:38 m2
- Zabudowa:Blok
- Tech. budowy:Cegła
- Piętro :2 piętro
- Liczba pięter:4 piętra
- Rynek:Wtórny
- Rok budowy:1971
- Sprzedaż:Pośrednik
- Cena: 219 900 zł / 5787 zł/m2
Opis oferty
Przedstawiamy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 38 m², położonew Mysłowicach przy ul. Wiosny Ludów, na zielonym i spokojnym osiedlu
Wesoła. Nieruchomość znajduje się na 2 piętrze w niskim,
4-piętrowym bloku z lat 70 tych, który przeszedł termomodernizację
– budynek jest ocieplony, posiada nową elewację oraz monitoring
wokół i na klatkach schodowych.
Mieszkanie ma bardzo funkcjonalny, rozkładowy układ i składa się z
dwóch pokoi o powierzchni 16,2 m² oraz 8,5 m², oddzielnej kuchni
(5,5 m²), łazienki (2,5 m²) oraz przedpokoju (5 m²).
Opis nieruchomości:
Lokal jest w trakcie wykończenia – wykonano już najważniejsze
prace remontowe, w tym wymianę instalacji elektrycznej, hydraulicznej
oraz gazowej. Zainstalowano nowy piec gazowy do podgrzewania wody.
Łazienka została odnowiona – znajduje się w niej prysznic, nowa
armatura oraz nowoczesne płytki. Na podłogach w całym mieszkaniu
położone są płytki, co zapewnia spójność i łatwość
utrzymania czystości.
W większym pokoju znajduje się pojemna szafa w zabudowie na całą
ścianę. Kuchnia jest przygotowana do własnej aranżacji –
wykonano wszystkie niezbędne przyłącza, co daje przyszłemu
właścicielowi pełną swobodę w jej urządzeniu.
Przedstawione zdjęcia umeblowanych wnętrz (kuchnia, salon,
sypialnia) są wizualizacjami i pokazują przykładowy efekt końcowy.
Mieszkanie posiada ekspozycję południową, co zapewnia dobre
doświetlenie wnętrz przez cały dzień. Do lokalu przynależy
również piwnica.
Media i instalacje:
Ogrzewanie miejskie (CO), co zapewnia wygodę i stabilne koszty